Ajurvéda na Srí Lance

Srí Lanka - 108 Palms Beach resort

Array

Ajurvédské masáže

Je možné naplánovat ve 108 Palm beach na základě rezervace.

Masáže:

 

Masáž těla   60 min 19 €
Masáž celého těla je vždy podávána s různými druhy oleje (v závislosti na typu těla). Je velmi přínosná pro celkové omlazení, kožní a svalovou kondici nebo problémy jako je obezita a bolesti těla. Snižuje tělesný tuk, pomáhá zostřovat paměť, zlepšuje tón pleti a umožňuje klidný spánek. Velmi podpůrná léčba mnoha druhů disharmonií těla a mysli. Manipulací s fyzickými a metafyzickými prvky harmonizuje základní příčiny disharmonií nervového systému
 
Thajská masáž   90 min 30 €
Thajská masáž je masážní systém a asistované protahování vyvinuté v Thajsku. Ovlivněné tradičními léčebnými systémy v Indii, Číně a jihovýchodní Asii.
 
Kati Vasti (zpětná léčba)   60 min 23 €
Kati Vasti je velmi účinná léčba s teplým olejem pro bolest dolní části zad, ledvin, ztuhlých zad a dalších problémů v této oblasti. Tato léčba je intenzivní ayurvédskou léčbou. Velmi prospěšná ve všech druzích akutních nebo chronických disharmonií dolní části zad.

Bylinná masáž uvolňující napětí z krku, hrudníku a břicha. Je velmi prospěšná pro mnoho metabolických, trávicích a vylučovacích disharmonií. Je také přínosná pro optimalizaci funkce endokrinních disharmonií a dalších orgánů v hrudní a břišní oblasti. Je účinná při léčbě kardiovaskulárních a dechových poruch jako je astma a všech druhů nesourodostí nervového systému a psychosomatických případů.
 
Ayurvédská masáž obličeje   60 min 15 €
Bylinné ošetření obličeje, které zahrnuje masáž obličeje s bylinným olejem, léčivé obličejové obaly a přírodní parní bylinnou přísadu, jako je santalové dřevo, kurkuma, aloe Vera, včelí med a tvaroh, které zlepšují zdraví, kvalitu pokožky a přispívají k zářící pokožce
 
Nasya   60 min 12 €
Tato terapie je vysoce účinná při léčení řady onemocnění, které se týkají hlavy, uší, nosu, úst, vlasů, hlasivek, štítné žlázy, mandlí atd. Nejlépe je praktikovat několikrát v kombinaci s jógovými čistkami jako je Jala, Sutra, Swamootra, Dugdh, Ghrita Neti v kombinaci s Kapalbhati a Trataka. Vyrovnává tok ida/pingala nadis (pravá / levá hemisféra, parasympatický/sympatický nervový systém) a probuzení toku nervového systému shushumna (cerebrospinalis). Vyčistí zrak "třetího oka" a pomůže jej znovu připojit k epifýze. Zlepšuje funkce mozku, jako je paměť, koncentrace, efektivita a jasnost myšlení, inteligenci a vizi světa obecně.
 
Masáž hlavy a ramen   30 min 9 €
Velmi příjemná masáž uvolňující napětí duševních a emočních činností. Harmonizace hemisfér a zlepšení funkce nervového systému. Omlazení tváře a dává pocit uvolněné přítomnosti a klidu.
 
Masáž chodidel a nohou   30 min 9 €
Velmi příjemná masáž chodidel a nohou. Vaše prsty a nohy jsou propojeny se všemi orgány a životními funkcemi těla. Prostřednictvím nohou je mysl čištěná od nečistot. Tok nervů je nezbytný pro vyvážený nervový systém.
 
Hydratace těla   30 min 9 €
Teplá bylinná olejová lázeň na hrudník snižuje veškeré nepohodlí v této oblasti. Velmi přínosná při všech druzích akutních nebo chronických disharmonií plic a dechu. Pomáhá s astmatem, emočními a duševními disharmoniemi, strachy a dalšími problémy v této oblasti.
 
Masáž zad   30 min 9 €
Velmi prospěšná ve všech druzích akutních nebo chronických disharmonií dolní části zad. Pomáhá s bolestí ztuhlých zad, jsou masírovány ledviny a další problémy v této oblasti.
 
Masáž obličeje   30 min 8 €
Velmi příjemná masáž uvolňující napětí duševních a emočních činností. Harmonizace funkcí hemisfér a zlepšení funkce nervového systému. Omlazuje tvář a dává pocit uvolnění přítomnosti a klidu
 
Při každé doktorově cestě tuktukem do resortu účtujeme 3 € na dopravu.

Napište nám

Kde nás najdete?