Ajurvéda na Srí Lance

Srí Lanka - 108 Palms Beach resort

Array

Ajurvédské masáže a terapie

Jsou možné zde v 108 palms beach resort na základě rezervace.
Pondělí až pátek 17:30-20:30 ; sobota a neděle 9:00-12:00, 15:00-19:00

Ajurvédský doktor:
S. R. Pholtan Rajeev
Bakalář medicíny a chirurgie; Universita v Jaffně

 

Masáže:

Marmová terapie akupresura marmových bodů 60min 25€
Harmonizuje fyzické elementy těla: prostor, vzduch, oheň, voda, země a metafyzické elementy:
čas, směr, mysl, duše a "původ". Vynikající podpůrná léčba na mnoho různých druhů disharmonie těla a mysli. Ovlivňováním fyzických a metafyzických elementů se harmonizuje příčina disharmonie manipulací s nervovou soustavou.
 
Abhyanga masáž celého těla 60min 25€
 
Kompletní masáž všech částí těla teplým olejem v sedmi různých pozicích. Vyživuje všechny "dhatu", tkáně, svaly, orgány atd. Čistí krev a lymfu a uvolňuje usazené napětí v těle a mysli. Harmonizuje"Dosha" (vata, pitta, kapha), bioelementy lidské konstituce. Součástí je i částečná Shiro a Pada abhyanga.
 
Udvartana masáž hrudi a břicha 60min 25€
 
Masáž bylinným pudrem uvolňující napětí z krku, hrudi a břicha. Je velice přínosná pro mnoho druhů metabolických, zažívacích a vylučovacích disharmonií. Je skvělá pro optimalizaci funkce endokrinních žláz a dalších orgánů hrudní a břišní dutiny. Je efektivní v terapii kardiovaskulárních a dýchacích poruch jako je astma. Vhodná při různých druzích disharmonie nervové soustavy a psychosomatických potížích.
 
Shiro abhyanga hlava, obličej a šíje 30min 15€
Velmi příjemná masáž uvolňující mentální a emocionální napětí. Harmonizuje funkce hemisfér a ladí funkci nervové soustavy. Omlazuje vzhled obličeje a dává pocit uvolněné přítomnosti a klidu.
 
Pada abhyanga chodidla a nohy 30min 15€
Velmi příjemná masáž chodidel a nohou. Prsty na nohou a chodidla jsou propojeny se všemi orgány a vitálními funkcemi těla. Nohama se mysl čistí od nečistot. Volné prodění nohou je základem vyrovnané funkce nervové soustavy.
 

Terapie: 15€

Nashya očista nosních dutin litím bylinného oleje 30min
Vysoce účinná terapie léčící mnoho nemocí postihující oblast hlavy - oči, uši, nos, ústa, vlasy, hlasivky, štítnou žlázu, mandle apod. V nejlepším případě se praktikuje opakovaně v kombinaci s yogovými očistami jako je Jala, Sutra, Swamootra, Dugdh, Ghrita Neti kombinováno s Kapalbhati a Trataka. Harmonizuje tok idy a pingaly (pravé a levé hemisféry, parasympatické a sympatické nervové soustavy), probouzí tok Shushumny (mozkomíšní nervová soustava). Čistí vizi "třetího" oka a pomáhá se znovuspojením se šišinkou. Zlepší funkci mozku, jako je paměť, soustředěnost, efektivita a ryzost myšlení, inteligence a vizi světa vůbec.
 
Khadi Vasti tůň léčivého oleje na bederní oblast zad 45min
Teplý bylinný olej na bederní části zad uvolňuje nepříjemné pocity v oblasti. Je velmi přínosný při mnoha druzích akutních i chronických disharmonií bederní oblasti. Pomáhá s bolestí v bedrech, výhřezu plotýnek, zánětu sedacího nervu, ledvinových potížích, při zatuhlých zádech a ostatních problémech tohoto regionu.
 
Akshy Dharpana léčivá, olejová tůň na oči 45min
Teplá, bylinná, olejová tůň uvolňující napětí v očích, v celém obličeji a v předním laloku mozku. Je velmi efektivní v léčbě nemocí očí a emocionálních a mentálních disharmonií.
 
Uru Vasti léčivá, olejová tůň na hruď 30min
Teplá, bylinná, olejová tůň na hrudi uvolňující nepříjemné pocity v oblasti. Velmi přínosná při všech akutních i chronických disharmoniích plic a dechu. Pomáhá při astmatu, emocionálních a mentálních napětích, při strachu a dalších problémech.
 
Janu Vasti léčivá, olejová tůň na kolena 45min
Teplá, bylinná, olejová tůň na kolenech snižující bolesti kolen a uvolňující okolní tkáně.
 

ŠKOLA AJURVÉDSKÝCH MASÁŽÍ A TERAPIÍ

1-5 osob 30€/60min
Další osoba +5€

Při každé doktorově cestě tuktukem do resortu účtujeme 11€ na dopravu.

Napište nám

Kde nás najdete?